نویسنده (های) وبلاگ س.عیلمی‌زاده
آرشیو وبلاگ
      مامۆستا و خوێندکاران ()
  نویسنده: س.عیلمی‌زاده - ۱۳۸٢/٥/۱٥

يكم: عاقبت پس‌از كش‌ و قوس‌هاي بسيار امروز در سازمان‌دهي دبيران براي سال‌تحصيلي جاري به طور ناگهاني از تصميمي كه براي رفتن از اينجا گرفته بودم پشيمان شده و امسال را هم با بچه‌ها خواهيم بود هر چند كه مطمئنم با مشكلات بسياري روبرو خواهم شد و همكاران ارجمندي كه پارسال را با ايده‌ي (هر كس با ما نيست حق حيات ندارد) عرصه را چنان بر ما تنگ كرده بودند كه مجال حركت و دنبال نمودن برنامه‌هاي از قبل طراحي شده را نداشتم، بيكار نخواهند نشست و سعي در به انفعال كشاندنمان خواهند داشت ولي با اين حال مدارا و جلوگيري از بروز تنش را در برنامه‌ريزي امسال پررنگ‌تر از هميشه و فعالانه با دوستان رعايت خواهيم نمود باشد كه همگي بياموزيم در سايه‌ي ديالوگ و گفتمان و با در نظر داشتن برد - برد و نه برد - باخت مي‌توان با غير همفكران خود مذاكره نمود و به نتيجه‌ي دلخواه رسيد.

دوم: در روزهاي آينده انجمن صنفي معلمان استان كردستان - شعبه‌ي سروآباد به منظور پر نمودن خلاء عدم دسترسي معلمان به منابع اطلاعاتي روز ادامه‌ي نهضت آموزش معلمان را با برگزاري كلاس‌هاي IT در منطقه‌‌ي « ژاوه‌روُ» دنبال خواهد نمود و با اين اوصاف تا روز سه‌شنبه‌ي هفته‌ي آينده را در « ژاوه‌روُ» خواهم بود. شايد به جرأت بتوان گفت « ژاوه‌روُ» زيباترين و منحصر به فرد‌ترين منطقه‌ي كُردستان است!!!

  نظرات ()
مطالب اخیر ۱۳٩٦/٥/۱٥ خێره‌کانی مردن له کوردستاندا! نیشتمانپه‌روه‌ر! هــه‌ڵـــه‌بــــجه! خه‌ڵک! شه‌ڵماش ره‌وگه ره‌وگه ئه‌م " که‌رکووک " ه ئاقیبه‌ت ....! ۱۳۸٦/۳/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب