نویسنده (های) وبلاگ س.عیلمی‌زاده
آرشیو وبلاگ
      مامۆستا و خوێندکاران ()
  نویسنده: س.عیلمی‌زاده - ۱۳۸٢/۸/٧

دومين مجمع عمومي انجمن صنفي معلمان استان كردستان حوزه‌ي سروآباد در حالي پايان يافت كه به عقيده‌ي اكثر شركت‌كنندگان آزادترين تريبون دو دهه‌ي اخير! را براي ابراز عقيده‌ي معلمان فراهم آورده بود. هر گاه مجبور مي‌شدم به عنوان عضو هيئت‌مديره‌ي انجمن سؤالات (مثلاً)سياسي! دوستان را پاسخ دهم به ياد همكاري مي‌افتادم كه چند روز پيش خبر را به مافوقش چنين رسانده بود كه فلاني (يعني من!) هنرستان را به مكاني براي ابراز عقايد خود تبديل نموده و اذهان شاگردان و همكاران را دارد به انحراف مي‌كشد! زنده باشد آن همكار اداره‌نشين را كه پدرانه به نصيحتم پرداخت و از خطرات انجام چنين كارهايي برايم گفت و در آخر مرا از ادامه‌ي اين روند نهي فرموده و !!!

نمي‌دانم چرا هر چه را كه به مذاق عده‌اي خوش نيايد سياسي ناميده و گوينده‌ي آن‌را به سادگي مورد اتهام قرار مي‌دهند! صد بار گفته‌ايم و باز هم: آقا، خانم، به خدا ما از كلمه‌ي سياست حالمان به هم مي‌خورد چه برسد به صحابه‌ي آن شدنهر چند اعتراف مي‌كنيم كه مثلاً با آمدن ارتش فاشيست تركيه به خاك كردستان به هر نحوي كه برايمان مقدور باشد، جلوگيري مي‌كنيم يا احزاب كردستان عراق را به اتحاد فرامي‌خوانيم و حالا شما اين‌ را به حساب سياسي‌كاري ما بگذاريد يا نه تفاوتي ندارد چرا كه اگر سياست اين‌است، بله ما هم هستيم!

به هر حال تا يادم نرفته بگويم كه امسال 18 شاگرد بسيار فعال و زيرك ديگر را در رشته‌ي كامپيوتر ثبت‌نام نموده‌ايم كه گرايش آنها گرافيك است، همان چيزي كه خودم عاشق آنم! اميدوارم سال خوبي را با هم سپري نماييم

هنرستان را هم به ساختمان جديدي منتقل كرده‌اند كه نوساز است و به تبع آن از كارگاه‌هاي بزرگ‌تر و مجهزتري برخوردار است. ببينيم دوستان محترم جنبش جلوگيري از علوم شيطاني ( از جمله كامپيوتر !) خواهند گذاشت به كارمان ادامه دهيم يا نه؟ به گمانم آنها بيشتر از آنكه با علم مخالف باشند با ترويج‌دهنده‌ي آن سر جدال دارند!

  نظرات ()
مطالب اخیر ۱۳٩٦/٥/۱٥ خێره‌کانی مردن له کوردستاندا! نیشتمانپه‌روه‌ر! هــه‌ڵـــه‌بــــجه! خه‌ڵک! شه‌ڵماش ره‌وگه ره‌وگه ئه‌م " که‌رکووک " ه ئاقیبه‌ت ....! ۱۳۸٦/۳/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب