نویسنده (های) وبلاگ س.عیلمی‌زاده
آرشیو وبلاگ
      مامۆستا و خوێندکاران ()
  نویسنده: س.عیلمی‌زاده - ۱۳۸٢/٩/٧

( کورٌه مه‌لا ) و به قولي آخوندزاده بودن باعث شده است بسیاري از مسائل را به علت کثرت تکرار در ديدن و شنيدن عادي ببينم. از سويي در جامعه‌ي کردستان گروهي ظهور نموده‌اند که برعکس به سبب نومسلمان! بودن چنان متعصبانه به طرح مسائل مذهبي مي‌پردازند که آدم از شنيدن آن وحشت مي‌کند! مدت‌هاست دوستاني که چند سال از يادگيري حمد و قنوتشان نمي‌گذرد به ما گير داده‌اند که از ديدگاه امام شافعي شما مجرميد که چنين با شاگردانت راحت! هستيد و حجاب معاشرت را رعايت نمي‌کنيد و ... و خلاصه چند بار خانم‌ها و آقايان همکار پيرو راستين سنت و جماعت با بهره‌گيري از آموزه‌هاي مقدسشان پشت در کلاس اين معلم ملحد وابسته به بيگانگان! به استماع دزدکي سخنانمان نشسته‌اند و استراق سمع خود را لابد در راستاي تقويت مذهبشان دانسته‌اند که هر چه را براي خود مشروع مي‌پندارند.

آقا و خانم همکاران ارجمند باور بفرماييد ما هم مقدسات را ارج مي‌نهيم و پايبند آن هستيم ولي هرگز فکر نکرده‌ايم که بايد ديگران هم مثل ما فکر کنند در غير اين‌صورت حق حيات ندارند. البته اولين اثر جانبي نومسلمان بودن همين است! حق داريد!از کاروان دوستانتان در الجزاير و افغانستان و مصر عقب افتاده‌ايد بشتابيد که غفلت از آن مايه‌ي عقب ماندن ( گه‌لي کورد) است!

ئه‌سرين و روناک و نگين و فاطمه و هدي و ...هم مجرمند! آخر شاگرد و معلم که نبايد به چشم هم بنگرند ايمان از هر چيزي مهم‌تر است. انسان ضعيف‌النفس است!!! ( ولی ما در تعريف شما که انسان نيستيم!) آفرين بر شما! من ملحد ايمان دارم که تمام نگرش شما ناشي از عقده‌هاي جنسيتان است که همين جامعه‌اي به ارث رسيده‌ي شما باعث آن است.


متاسفانه پس از نوشتن پاراگراف آخر از نوشتن آن نادم بودم و به علت قطع خطوط اينترنت قادر به پاک نمودن آن نشدم. با عرض معذرت از خدمت تمام کسانی که اين قسمت را ناخواسته مطالعه نمودند...

  نظرات ()
مطالب اخیر ۱۳٩٦/٥/۱٥ خێره‌کانی مردن له کوردستاندا! نیشتمانپه‌روه‌ر! هــه‌ڵـــه‌بــــجه! خه‌ڵک! شه‌ڵماش ره‌وگه ره‌وگه ئه‌م " که‌رکووک " ه ئاقیبه‌ت ....! ۱۳۸٦/۳/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب