نویسنده (های) وبلاگ س.عیلمی‌زاده
آرشیو وبلاگ
      مامۆستا و خوێندکاران ()
  نویسنده: س.عیلمی‌زاده - ۱۳۸٢/۱٠/٤
فرانک:
از دی‌شب تا الان که مشغول نوشتنم نخوابيده‌ام...! ساعت حدودای ۷ دی‌شب بود که آقای علمی‌زاده به خوابگاه ما زنگيدند! ( ۶ نفر از بچه‌های کلاس کامپيوتر در خوابگاه دانش‌آموزی سکونت دارند). گويا سرپرست خوابگاه خانم ... از روز اول کارشون مدام مکالمات تلفنی بچه‌ها رو دزدکی و لابد غيرقانونی! شنود فرموده‌اند... قسمت جالب قضيه اين‌جاست که ما با معلممون شوخی‌های غيرمتعارفی داریم که هضمشون برای خانم متشخص و متعهدی! همچون سرپرست خوابگاهمون غير ممکنه... خلاصه منو که صدا زدن برای جوابگويی به تلفن، نگو که آقا قبلاْ با آگاهی از استراق‌سمع سرپرستی وقتی با اصرار و طبق معمول ازش خواستم برای حال‌گيری، شماره‌ی ...دخترشون رو به من بدن! ايشون با خونسردی و جديت شماره‌ی مستقيم سرپرستی خودمون رو اعلام فرمودن!!!
حالا بماند خجالت‌های بی‌پايان دخترخانم سرپرست که لابد دق‌مرگ شدن از اين‌که نمی‌تونن بيان پيشم و قسم بخورن که بابا به پير به پيغمبر من دوست... اون معلم نامرد شما نيستم!!! امان از دست معلم‌های کلک و حال‌گير!!!!
 
  نظرات ()
مطالب اخیر ۱۳٩٦/٥/۱٥ خێره‌کانی مردن له کوردستاندا! نیشتمانپه‌روه‌ر! هــه‌ڵـــه‌بــــجه! خه‌ڵک! شه‌ڵماش ره‌وگه ره‌وگه ئه‌م " که‌رکووک " ه ئاقیبه‌ت ....! ۱۳۸٦/۳/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب