نویسنده (های) وبلاگ س.عیلمی‌زاده
آرشیو وبلاگ
      مامۆستا و خوێندکاران ()
  نویسنده: س.عیلمی‌زاده - ۱۳۸٢/۱۱/٥
ئه‌گه‌ر ژیریت و ئه‌یزانی كه وا ئۆباڵی كردارت
له ئه‌ستۆی وردی خۆتایه ئیتر بێ‌سووده هاوارت!

( ...من مطمئنم که همکاران فکری و اجرایی و شورای کاملاً حرفه‌ای سردبیری نشریه  نویدبخش آینده‌ای خوب برای آن هستند...) بخشهایی از یادداشت آقای عبدالله سهرابی تحت عنوان تاریخ پرفراز و نشیب ما مندرج در صفحه‌ی 2 شماره‌ی صفر نشریه‌ی «روٌژهه‌لاٌت» دوشنبه 29 دیماه 1382


دیشب به بازجویی! طولانی شورای کاملاً حرفه‌ای سردبیری «روٌژههلاٌت» تلفنی پاسخ دادم و تهدید به مقابله به مثلشان! را شوخی ناشی از ذوق‌زدگی «روٌژهه‌لاٌت»ی پنداشتم!

یادش به خیر! شاگردی داشتم چهارشانه و خوش‌تیپ که سازسازی می‌خواند و روحیه‌ی ورزشکارانه‌اش و علاقه‌ی مفرطش به کشتی او را سبب عذاب همی گشته بود در کلاسی که با هنر سازگاری و با ورزش سر ناسازگاری داشتی و این‌چنین بود که به حرکات همکلاسی‌هایش مشکوک و آن را ناشی از رقابت دانستی! مدتی به سوت حساس بودی و زمانی به بالا رفتن ابروی همکلاسی‌هایش!

شاگرد ما که صنعان نامی بود از بلاد اورامانات به پیاز هم بسی حساسیت داشتی و از تناول اغذیه‌ای که پیاز همی داشتی اجتناب نمودی و لکن گرسنگی را پس از چند هفته از آمدنش به خوابگاه شبانه‌روزی تحمل توانستن ممکن نبودی و کم‌کم به خوردن آنهایی که محتوای گوشت بودی ( از آن جمله کوفته و کباب کوبیده و...) شروع همی نمودی و پس از مدتی دیگر حتی ماست را هم با پیاز خوردن بسی خوش‌آیند دانستی ...!!!!

قسمت جالب ماجرا در این بود که الان هم حاضر نیست غرورش را پایمال ببیند و مدعی تنفر از پیاز است! کُرد است و حرف مردانش یکی!!!

شورای کاملاً حرفه‌ای سردبیری «روٌژهه‌لاٌت» اما از یادداشتی که بر روی یکی از مطالب 3- ئاشانِ ناصر سینا نوشته شده بود خود را آنچنان آشفته نشان دادند گویی هرگز پیازی در کار نبوده است!

دوستان! کار کردن در نشریه‌ای که صاحب‌امتیازش نماینده‌ی مجلس باشد را خودتان قبول زحمت فرموده‌اید و برای ارتقای سطح دانش و آگاهی ملت تلاش کردن حتماً اولین هدف شماست! آن آقا هم نیازی به رأی لابد ندارد! چون هدف او هم تنها و تنها خدمت به خلق است! تحصن فرمودنشان در مجلس و بست نشستنشان هم که از روی تکلیف اصلاح‌طلبی ايشان است!

البته هرگز قصد توهین به دوستانی که آنها را از نزدیک ندیده‌ام و نشناخته‌ام ابداً نداشته و ندارم! چنانچه کسی به قبای مبارکش برخورده است، حاضر به دوختن جامه‌ای نو از برایش هستم و از خدمتشان طلب بخشش واسعه دارم! باشد که پروردگار هم از سر تقصیرم بگذرد و شورای کاملاً حرفهای سردبیری «روٌژهه‌لاٌت» هم سه‌باره!!!

پرهیز از ادامه‌ی بحث به سبب جلوگیری از مظلوم‌نمایی کسانی است که قصد گل‌آلود کردن آب را به نیت گرفتن ماهی دارند و آنچه برایشان مهم است گرفتن رأی از مردم است! البته برای خدمت! و جوابگویی را به بعد از انتخابات موکول میکنیم!!!

اما زنده باد ارتباطات! که شورای کاملاً حرفهای سردبیری «روٌژههلاٌت» را واقعاً باید به تخصصشان، این یکی مورد را هم اضافه نمود!

  نظرات ()
مطالب اخیر ۱۳٩٦/٥/۱٥ خێره‌کانی مردن له کوردستاندا! نیشتمانپه‌روه‌ر! هــه‌ڵـــه‌بــــجه! خه‌ڵک! شه‌ڵماش ره‌وگه ره‌وگه ئه‌م " که‌رکووک " ه ئاقیبه‌ت ....! ۱۳۸٦/۳/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب