نگين محمودپور:

كارگاهي بزرگ و نوساز با امكاناتي عالي و سيستم‌هايي قدرتمند با شرايط ايده‌آل و آزادي و دموكراسي حاكم بر كلاس همراه معلمي باانگيزه و شلوغ ! و شاگرداني كه هيچ نشاني از دختر بودن! ( در معنا و مفهوم سنتي آن ) را در آنها نمي‌توان مشاهده كرد همه و همه محيطي مناسب را براي تعالي و پيشرفت در گوشه‌اي محروم از هرآنچه كه تصور نمائيد، فراهم كرده‌اند. اوايل سال حسادت از حضور شاگرداني جديد كه آنها را رقيب خود به حساب مي‌آورديم! باعث به وجود آمدن برخوردهايي بين ما و آنها شده بود كه اينك با گذر زمان به رفاقتي تبديل شده است كه به قول آقاي علمي‌زاده اساس اتحاد و هم‌پيماني ناگسستني براي گذر از سنت حاكم و ورود به دنيايي مدرن است كه انسان‌ها فارغ از محدوديت‌هاي رايج و ارتجاعي بتوانند زندگي كنند

…امروز براي اولين بار از منزل به كاروان كاربران اينترنت ملحق شدم…( هزينه‌ي هر ساعت اينترنت با سرعت افتضاح! براي من كه پدرم معلم است، يك و نيم درصد حقوق ماهيانه‌ي باباست! ).

نگين عزيز، به مباركي و ميمنت به قول خودت ملحق شدن به كاروان كاربران اينترنت شام جمعه را همه مهمان معلم خواهيد بود!

 

/ 9 نظر / 3 بازدید
ريپورتر

ريپورتر را با همين نيت راه انداخته ام كه در هواي نوشتن نفس بكشم.زندگي كنم و زنده باشم.

hiwa

NEGIN e aziz besiar ziba minewisi, faghat iek eshtebah dar neweshteat wojood darad ke omidwaram xodat motewajehe an beshawi. ghadre moalleme xoobetan ra bedanid ,shomaha az xoshbaxt tarine danesh amoozane KURDSTAN wa be ghowle moallemetan (xawar miane ) hastid. kaka chitan haia joma shaw ba emash bin!!!!!

ئه سرين

خوش آمدی:) خوشحالم که شماها هنوز مبارزه می کنید:) دعا می کنم سالهای بعد هم همینطور محکم و استوار باقی بمونید.

ئه سرين

آقای علمی زاده يه سوال: توی کردستان هم مشکلات روابط دخترها و پسرها و فساد ناشی از دور کردن بی خودی اين دو گروه از هم زياد شده؟ و اينکه رعايت حجاب مثل چيزی که در شهرهای بزرگ شاهدش هستيم نه چقدر روی اين موضوع اثر گذاشته؟ خلاصه اينکه من معتقدم اين الکی رعايت حجاب کردنها خودش باعث خيلی مسائل می شه . می خوام بدونم که تو کردستان که هنوز لباس سنتی خودشون رو می پوشن گاهی حتی در مکانهای عمومی چقدر رو اين موضوع تاثير داره!(من خيلی وقته سفری به کردستان نداشتم و از تغييرات بی خبرم!)ممنون!

banoo

khosh oomadi taze vard;):)

آوات

پس يه عضو ديگه هم اومد

ا - هومت

سلام ؛ من که خيلی خوشحالم که نمونه‌ای از علم دوستی مردم اين سرزمين رو اينجا می‌بينم يعنی کسی که با اين همه مشکلات مادی باز هم به دنيال آگاهی و اطلاعاته .

كوردستانی/Australia

به‌رده‌وام سه‌ردانت ده‌كه‌م و ئاواته‌ خوازی سه‌ركه‌وتنتانم له‌ كارو ژیانی ڕۆژانه‌تان. هه‌ربژین

رضا زندكريمي

با تشكر از آقاي علمي زاده ....غرض از مزاحمت اينجانب مدت 4 سال در سروآباد زندگي كردم وهمكار و دوست پدر بزرگوار خانم نگين محمود پور يعني استاد گرانقدر محمود محمود پور بودم....خواستم بدينوسيله يادي از سروآباد كرده باشم . هرچند خاطرات تلخي برايم مانده....