يكم: عاقبت پس‌از كش‌ و قوس‌هاي بسيار امروز در سازمان‌دهي دبيران براي سال‌تحصيلي جاري به طور ناگهاني از تصميمي كه براي رفتن از اينجا گرفته بودم پشيمان شده و امسال را هم با بچه‌ها خواهيم بود هر چند كه مطمئنم با مشكلات بسياري روبرو خواهم شد و همكاران ارجمندي كه پارسال را با ايده‌ي (هر كس با ما نيست حق حيات ندارد) عرصه را چنان بر ما تنگ كرده بودند كه مجال حركت و دنبال نمودن برنامه‌هاي از قبل طراحي شده را نداشتم، بيكار نخواهند نشست و سعي در به انفعال كشاندنمان خواهند داشت ولي با اين حال مدارا و جلوگيري از بروز تنش را در برنامه‌ريزي امسال پررنگ‌تر از هميشه و فعالانه با دوستان رعايت خواهيم نمود باشد كه همگي بياموزيم در سايه‌ي ديالوگ و گفتمان و با در نظر داشتن برد - برد و نه برد - باخت مي‌توان با غير همفكران خود مذاكره نمود و به نتيجه‌ي دلخواه رسيد.

دوم: در روزهاي آينده انجمن صنفي معلمان استان كردستان - شعبه‌ي سروآباد به منظور پر نمودن خلاء عدم دسترسي معلمان به منابع اطلاعاتي روز ادامه‌ي نهضت آموزش معلمان را با برگزاري كلاس‌هاي IT در منطقه‌‌ي « ژاوه‌روُ» دنبال خواهد نمود و با اين اوصاف تا روز سه‌شنبه‌ي هفته‌ي آينده را در « ژاوه‌روُ» خواهم بود. شايد به جرأت بتوان گفت « ژاوه‌روُ» زيباترين و منحصر به فرد‌ترين منطقه‌ي كُردستان است!!!

/ 6 نظر / 3 بازدید
bano

be dakhava hamo je avaya.aga legalian nabi aziat dabi!!!!1

nevise

موفق باشی..ممنون که اين ايلاتی غربتی را از خود به حساب آوردی..

sam

کاک سه لاح ! سوپاست ئه که م بو سه رد انتان له وبه که م . بژيت و سه رکه وتوو بيت . وبيکی رازاوهت هه‌يه .سه ردانمان بکه ن . خوات له گه ل.

kurdishnews

اخبار و موضوعات مربوط به کردستان

kurdishnews

کردستان، دنيايی متفاوت در داخل عراق

آوات

پس خاصه که لينا ئه مينی