اول: مبارك باد روز جهاني معلم بر تمام معلمان

دوم: با اطمينان مي‌گويم كه چنانچه « معلمين » عزيز ما از « شغل » شريف معلمي مثلاً اخراج شوند، 99درصدشان قادر به تأمين حتي نان خشك سر سفره‌شان نخواهند بود! چرا كه نه سواد درست و حسابي در كار است و نه از فن و حرفه‌اي آگاهي دارند و نتيجه‌ي چنين احساسي كه خود بهتر از هر كسي از آن آگاهي دارند، پذيرش هر فرماني از سوي هر كس و متعاقب آن سرخوردگي ناشي از چنين عملي مي‌باشد كه زيان اصلي در اين بين متوجه شاگرداني است كه به شاگردي در چنين شرايطي محكوم شده‌اند! به‌راستي كه دانش‌آموزي نزد چنين معلماني سخت‌ترين محكوميت ممكن است!!!

سوم: ناامني در جاده‌هاي بين شهري به حدي گسترش يافته است كه هر روز شاهد تصادفات مرگبار در مسير مريوان

– سنندج هستيم كه هر ماهه جان نفرات بسياري را مي‌گيرد. راننده‌ها به علت احساس امنيت ناشي از اين موضوع كه در صورت وقوع جرم و مشاهده‌ي آن از سوي آقايان مأمورين حفظ امنيت جان شهروندان، با پرداخت حق صرف‌نظر!!!به آنان به سهولت از جوابگويي به قانون در امان خواهند بود ( بارها شاهد پرداخت مبالغ نقدي به جناب سروان! و بالاتر بوده‌ام!!!) به جولان در جاده‌هاي غير استانداردي مي‌پردازند كه براي نيازهاي نيم قرن پيش احداث شده‌اند…طي دو روز گذشته شاهد مرگ هفت نفر طي دو فقره تصادف در حدفاصل ده‌كيلومتري جاده‌ي مريوان – سروآباد بوده‌ايم…كي نوبت ما مي‌رسد؟؟؟

/ 5 نظر / 3 بازدید
مصلح قادري

جناب آقاي علمي زاده عزيز سلام و درود مارا پذيرا باشيد . من دانشجوي كامپيوتر )‌نرم‌افزار ( هستم . و در پاوه (اورامان ) زندگي مي كنم چند شب پيش هنگاميكه وبلاگ خويش را چك مي كردم وبلاگ زيباي شمارا ديدم ، بسيار خوشحال شدم كه در منطقه‌اي محرم همچون سروآباد باوجود افراد فعال و دلسوزي همچون جنابعالي تعدادي از جوانان با بهترين شيوه آموزش كه همانا عملي كاركردن است آشنا هستند . من به نوبه خود از جهد و كوشش آن عزيز سپاسگزارم . و با معرفي وبلاگ شما به دوستانم در هنرستان پاوه و جوانرود آنرا الگويي براي دوستان خود قرار مي دهم . سلام گرم و صميمانه من را به همه شاگردان فعالتان و همكاران زحمت كش هنرستان عفت برسانيد . به اميد ارتباط هاي ديگر برادر شما مصلح قادري

ئه سرين

روز معلم رو من هم تبریک می گم. آقا من دارم خودمو می کشم تا نوشته ها رو بخونم هیچ کدوم رنگ ندارن.

hiwa

. roji 'moallem' pirozt bet

banoo

روز معلم مبارک.منم دوست دارم یه روزی اگه بشه معلم بشم.

آوات

به قول بقيه مبارک و مبارک روزتان، و قضيه تصادف هم خيلی جدی شده راه سنندج تهران هم اين مدت کلی تصادف شده